- جمعه 24 اسد 1399
August 14, 2020

پایگاه خبری افغان نیوز

با ۱۰ هزار موتر از بلخ به کابل می‌آییمبا ۱۰ هزار موتر از بلخ به کابل می‌آییم

والی بلخ در همایش اخیر خود در جمع هوادارانش اعلام کرد که همه ما با بیش از ۱۰ هزار وسایل نقلیه به سمت کابل می‌رویم.


به گزارش افغان نیوز، عطا محمد نور در همایش اخیر خود در جمع هوادارانش گفته است که مردم افغانستان دیگر تحمل بی قانونی ثروت اندوزان و تشنگان قدرت را ندارند و این بار در کنار ملت در برابر آن‌ها استوار می‌ایستند.
آقای نور روز گذشته در جمع هواداران خود با اشاره به ملاقات های پیوسته مردمی طی ۵۵ روز گذشته از پایان این دیدارها خبر داد و از طرح جدید خود برای مقابله با انحصارطلبان پرده برداشت.
وی در مورد فاز جدید مبارزات مسالمت آمیز و مدنی مردم بیان کرد: یک راهپیمایی بزرگ و ملی که در تاریخ تکرار نشده باشد. به صورت هماهنگ در ۱۵ ولایت به شمول پایتخت، یک راهپیمایی بزرگ و ملی را راه می‌اندازیم که این تعیین کننده سرنوشت ملت افغانستان می‌باشد و پای ارگ‌نشینان کابل را سست کند.
والی بلخ ادامه داد: در روز راهپیمایی و همزمان با این خیزش سراسری، ۹ ولایت از شمال و ولایات اطراف کابل با بیش از ده هزار وسایل نقلیه، همه ما به سمت کابل می‌رویم. البته با تدبیر و برنامه که هیچ وطن فروش و خائنی در برابر ما ناامنی خلق نتوانند.
آقای نور اظهار کرد: کمیته‌ای امنیتی و کشف و تیم زنجیره‌ای ایجاد می‌کنیم تا بیگانه نتواند نفوذ کند و تمام تدابیر امنیتی را بدست می‌گیریم.

برچسب

عطا محمد نور، بلخ،سیاست،دولتی،افغانستان

ارسال نظرات

نظرات شما

نظر شما